FC Den Haag ontvangt zondag in het eigen Bingoal Stadion FC Den Bosch. Weer een belangrijke wedstrijd voor de Haagse ploeg. Trainer Darije Kalezic krijgt te maken met een ‘luxe probleem’.
Hij heeft eindelijk een voltallige selectie beschikbaar. De rode kaart van Cameron Peupion (afgelopen duel bij MVV) is door de aanklager geseponeerd, dus is hij gewoon beschikbaar. De schorsingen van Juho Kilo en Sekou Sylla zijn voorbij en Alex Schalk en Lorenzo Maasland trainen deze week volledig met de groep mee. Bovendien liet Illajh de Ruijter als linkerverdediger tegen MVV een prima indruk achter.
Bron: Haaglandenvoetbal
1 Reactie
Ruud
Lekker vollebak
Verkeerde Henk
Winnen en hopen dat Dordrecht en Excelsior punten laten liggen. Kijk ik even niet naar Volendam. Tweede plek is voldoende voor promotie en ondertussen nog even 75.000 euro meepakken door de 3e periode te winnen. Kunnen we misschien in mei nog een leuk feestje vieren op het plein voor het stadion.